دعوت سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان از مردم برای شرکت در راهپیمایی بزرگ روز قدس

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت رژیم غاصب صهیونستی در به شهادت رساندن پرستار فلسطینی

سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس جنایت رژیم غاصب صهیونستی در به شهادت رساندن پرستار فلسطینی را محکوم و از عموم مردم ولایت مدار خوزستان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
نسخه مناسب چاپ

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت رژیم غاصب صهیونستی در به شهادت رساندن پرستار فلسطینی

فلسطین آزاد خواهد شد؛ بی شک هر اراده ای در برابر اراده الهی اساسا محکوم به شکست است و به فرموده خداوند سبحان *<<جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا.>>*

تحولات در سطح منطقه و در سطح بین المللی نشان از پیروزی اراده الهی دارد.

 اراده باطل رژیم غاصب از نیل تا فرات، در نزد صهیونست ها به تلاش برای حفظ موجودیت در جغرافیای اشغالی محدود شده است.

حذف مقاومت فلسطینی را اراده داشتند اما مقاومت در جغرافیایی وسیع علیه صهیونیسم گسترش یافت.

 انزوای ایران را به عنوان الهام بخش مقاومت، اراده کردند اما امروز از گسترش نفوذ ایران در جغرافیای جهان اسلام اظهار نگرانی می کنند.

می خواستند در مرزهای ایران حضور یابند تا فشار و تهدید را مضاعف سازند اما ایران در مرز فلسطین اشغالی مستقر شده است.

برای دو قطبی سازی جهان اسلام علیه محور مقاومت و فرصت حیات مجدد به اسرائیل، تروریسم تکفیری را ایجاد کردند اما مقاومت با پیروزهای خود به قطب برتر در منطقه تبدیل شد.

 اراده کردند جوامع را از اسلام دور سازند اما در کل جهان اسلام نسلی با فرهنگ عاشورایی پا به میدان نهاده است.

اسرائیل را ایجاد کرده بودن تا ظهور منجی را مانع شوند اما جهان در انتظار منجی می سوزد.

اراده این بود تا اسرائیل قدرت برتر منطقه باشد اما مقاومت نشان داد از خانه عنکبوت سست تر است.

اراده این بود اسرائیل الگویی از یک دولت موفق در منطقه باشد اما فساد، تبعیض، بی هویتی، نژاد پرستی و جنایت موریانه وار از درون تهی اش کرده است و زمزمه پایان حیاتش از درون جامعه صهیونیستی شنیده می شود.

 آری اراده الهی بر آن است تا فلسطین آزاد شود و آزاد خواهد شد.

امسال در حالی به استقبال روز جهانی قدس می رویم که اراده الهی در باره فلسطین و قدس شریف هر روز بیشتر جلوه می کند و رژیم صهیونیستی و حامیان غربی اش، نیز پیمانکاران منطقه ای آنها از روند تحولات که در واقع تحقق اراده الهی است، بشدت نگران هستند و چون غریقی دست به هر خس و خاشاک می زنند.

موضوع شناسایی قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت امریکا به این شهر مقدس اسلامی و نیز از پرده نفاق بیرون آمدن رژیم های عربی و دست در دست صهیونیست ها نهادنشان و به نهایت رساندن شرارت صهیونیستی علیه فلسطینیان در اعتراضات حق بازگشت، در واقع دست و پا زدن غریقی بنام رژیم صهیونیستی است و بی تردید نجات بخشی نمی یابد.

حضور گسترده و پر شکوه مردمی در مراسم روز جهانی قدس در واقع حرکت در مسیر اراده الهی و قرار گرفتن آنها به عنوان بخشی از جامعه “عباد لنا” است که در واقع ابزار تجلی اراده خدا هستند که فرمود: ” فإذا جاء وعد أولاهما بعثنا عليكم عبادا لنا أولي بأس شديد فجاسوا خلال الديار وكان وعدا مفعولا “.

سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان با گرامیداشت پیروزهای محور مقاومت در جغرافیای جنگ با تروریسم تکفیری و شهدای عاشورایی ملت فلسطین در راهپیمایی های حق بازگشت و محکومیت اقدام غیر قانونی امریکا در انتقال سفارت خود به بیت المقدس نیز خیانت آشکار رژیم های عربی به ویژه عربستان، امارات، بحرین و مصر در همسویی و همراهی با رژیم صهیونیستی، ملت پیشتاز در مقاومت و استقلال خواهی یعنی ملت رشید ایران را به برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم روز قدس فرا می خواند.

 بی تردید این حضور به معنی قرار گرفتن در طول اراده الهی برای آزادی فلسطین و بازگشت قبله اول به دامان جهان اسلام است.

همچنین در پایان این بیانیه اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان با دعوت از مردم در شرکت در راهپیمایی روز قدس شهادت مظلومانه پرستار فلسطینی خانم ال نجار، در هنگام کمک رسانی درمانی به مجروحین حملات وحشیانه ی صهیونیستها را محکوم کردند و آن را خلاف تمام قواعد انسانی و بین المللی دانستند واعلام داشتند این جنایتهای خبیثانه و خون این زن قهرمان شهیده رژیم درنده خوی وحشی را با سرعت بیشتری به پایان حیات منحوس خود نزدیک میکند

سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.