بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس

نسخه مناسب چاپ

باسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس
قدس، پارة تن خونین جهان اسلام است که گرفتار اسرائیل، این غدة سرطانی هفتاد ساله شده است، روز قدس ابتکار راهبرانه امام راحل است با هدف خشکانیدن این غدة سرطانی .
و اگر نبود هدایتهای پدرانة خمینی کبیر و خامنه ای حکیم این امامین انقلاب، امروز روز حسرت جهان اسلام در فقدان کامل این قبلة اول مسلمین بود.
و اگر نباشد غیرت مسلمانان، آزادمردان و پاک سیرتانِ دنیای امروز، در این جنگل پسامدرن ایستادگی این ملت مسلمان و غیور به ثمر نمی رسد، زیرا کمپانی های خبر پراکنی و غول های تبلیغاتی و غلامان حلقه به گوش سفاکان کودک کش صهیونیستی، در پنهان داشتن حقایق و آراستن زشتی و بطلان، تبحر و تخصص فراوان دارند.
پس بیان مظلومیت نهفته در خاک قدس شریف وظیفه ماست. تاریخ انبیائی چون ابراهیم خلیل الرحمان در جغرافیای الخلیل، موسی کلیم الله در طور سینا، سلیمان نبی در هیکل سلیمان و تاریخ مظلومیت های مسیح، داوود نبی، زکریای پیامبر و سموئیل، همه در این خاک مقدس جلوه نموده است.
جای جای قدس شریف، رام الله، الخلیل و... نشانگاه وجود پیغمبرانی هست که در طول تاریخ به اقامه حق پرداخته و توسط قومی اهل هوی و هوس و دنیا پرستی ظالمانه کشته شدند.
و بر تاج تاریخ این نهضت مردان الهی ، وارث همة پیامبران و خاتم ایشان پیامبر مکرم محمد مصطفی(ص) است که پس از سیر جسمانی از مکه به مسجد الاقصی، ازاین خاک به معراج شدند.
و اکنون گروهی صهیونیست، ظالم، غاصب، قاتل و هوسران که خود را در جایگاه فرزندی خدا می دانند به دور از هر گونه منطق و اخلاقی با تکیه بر زر و زور و تزویر به همان روش دشمنی با پیامبران از کشتار مردم مظلوم فلسطین لذت برده و قهقهه مستانه میزنند.
بسیجیان غیور عرصة سلامت با بصیرتی جوشیده از روشنگریهای امامین انقلاب اسلامی و با باور به اینکه انقلاب اسلامی امتداد تاریخی تمدن توحیدی پیامبران و امامان است اعلام میدارند:۱_روز قدس آرمانی اسلامی و توحیدی و عامل وحدت عموم مسلمانان بلکه تمام آزادگان عالم است و این امر صرفا یک تعصب ملی یا عربی نیست که خدعه هایی زبون با شعارهایی نظیر «نه غزه نه لبنان...» ،یارای خودنمایی در برابر این آرمان مستحکم را داشته باشد.۲_پیروزی روزهای گذشته جبهه مقاومت در محو فتنه تکفیری از سوی محور غربی - عبری- عربی، گامی دیگر در مسیر تحقق این فرمان تاریخی امام امت بوده است که: ما باید فلسطین را ، قدس را آزاد کنیم و ما تا آخر ایستاده ایم. ( ان شاء الله)۳_با بد عهدی استکبار جهانی در ماجرای برجام ،شاهد پیروزی راهبرد مقاومت در برابر راهکار نرمش و سازش بوده ایم و این اتفاق گامی موثر در اتحاد ملی و تجربه ای بین المللی گردیده است و به دنبال آن منتظر تصمیمات راهبردی صحیح مسوولان قوا در حمایت از مقاومت هستیم.۴_بسیجیان جامعه پزشکی استان اصفهان با حضور در راه پیمایی روز قدس پایبندی خویش به آرمان فلسطین و حمایت، هم دردی و پشتیبانی از مردم فلسطین این سربازان خط مقدم جنگ با انانیت، شرک، نفاق الحاد و خودکامگی را اعلان میدارند.۵_تنها راه نجات قدس، مقاومت است.و برای مقاومت باید از صبر و صلوه یاری گرفت. ماه رمضان بهار صبر و صلوه است و انتخاب روز قدس در جمعه آخر ماه رمضان توسط امام راحل اشارتی است به این «رمز پیروزی »
و نرید ان من علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثین
و السلام علیکم و رحمه الله و برکانه
سازمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان

رمضان ۱۴۳۹

خردادماه ۱۳۹۷

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.