بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان به مناسبت روز جهانی قدس

نسخه مناسب چاپ

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان در بیانیه‌ای آحاد مردم و همچنین جامعه پزشکی را جهت شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس فراخواند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان، در بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیمروز قدس روز حیات مجدد اسلام است. امام خمینی (ره)
همه ملت¬ها و دولت¬های اسلامی باید مسئله فلسطین را در زمره مسائل درجه اول خود بدانند .مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شاهد حرکت یکپارچه امت اسلام و آزادی خواهان جهان است؛ حرکتی که با زمان شناسی، ژرف اندیشی و آینده نگری پیر فرزانه انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) پایه گذاری شد تا مسئله فلسطین، پاره تن جهان اسلام و قدس، قبله اول مسلمانان، هیچ گاه به فراموشی سپرده نشود.
چه ننگ آور است همراهی امروز برخی سران خود فروخته جهان اسلام با سران جبهه ظلم و سکوت سازمان‌های مدعی حقوق بشر در برابر بیش از نیم قرن آدم کشی و تجاوز رژیم منحوس صهیونیستی و ننگین‌تر، سکوت و تایید سازمان‌هایی است که موجودیت‌شان را مدیون آرمان فلسطین هستند.
سازمان بسيج جامعه پزشکي لرستان ضمن لبيک مجدد به نداي ملکوتي امام راحل عظيم الشأن و تجديد بيعت با مقام معظم رهبري حضرت آيت ا... خامنه اي، حمايت خود را از مقاومت اسلامي فلسطين تا آزادي کامل قدس شريف از چنگال اشغالگران صهيونيستي اعلام نموده و هرگونه مذاکره و سازش بدون در نظر گرفتن حقوق حقه ملت فلسطين را خيانت به آرمان ملت مسلمان و مقاوم فلسطين دانسته و آن را محکوم مي کند و از تمامي اقشار خصوصا اعضای بسیج جامعه پزشکي لرستان دعوت مي¬کند تا همگام با ساير مسلمانان جهان و اقشار ملت ايران وفادار به نظام ورهبري عاليقدردر اين راهپيمايي شرکت نمايند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.