توسط بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی انجام شد :

برپایی چادرهای سلامت در لیالی قدر در مساجد، حسینیه، و مصلا و آستان مقدس امامزاده سلطان سیدعباس (علیه السلام) و حاشیه شهر

بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی استان به روال سال گذشته در لیالی قدر در مساجد، حسینیه، و مصلا وآستان مقدس امامزاده سلطان سیدعباس (علیه السلام)و حاشیه شهر چادرهای سلامت برپا کرد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرنگار بسیج جامعه پزشکی در چادرهای سلامت که توسط بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی در شب‌های احیاء برپا شد خدمات بهداشتی درمانی به روزه‌داران و شب زنده داران اعم از کنترل فشار و قند خون، مشاوره برای بیماری‌ها و سبک زندگی درست ارائه می‌شود که در صورت نیاز درمان سرپایی نیز انجام خواهد شد.

امسال نیز خدمات‌ بهداشتی درمانی به روزه‌داران در شب‌های قدر با گستردگی بیشتر و برنامه‌ریزی بهتر انجام شد.در سال گذشته بیشترین خدمات ارائه شده به روزه‌داران، خدمات پیشگیری، بهداشتی، کنترل فشار و قند خون بوده است که البته تأکید ما نیز بر این است که عمده خدمات در حوزه بهداشت و درمان به سمت پیشگیری و آموزش سوق داده شود.

نقش پیشگیری و آموزش در حوزه بهداشت و درمان  مهم می باشد . برای ارائه خدمات در این ایام۳۵ نفر از  بسیجیان خواهر پرستار و ماما  اعلام آمادگی کردند طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده از کلیه بسیجیان در این برنامه معنوی که اعلام آمادگی کرده بودند  جهت ارائه خدمات به روزه داران در ایستگاه های سلامت سازماندهی شدند.بسیج جامعه پزشکی استان در سال جاری۱۵ ایستگاه  سلامت در شهرستان بجنورد  بمدت سه شب راه اندازی نمود که به  ۱۴۴۴ نفرارائه خدمات داده شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.